Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hepsiburada Online Teslimat Diye Aldığım Ürün İçin İşkenceler Çekiyorum

284görüntüleme
Talha
Talha 20 Ocak 17:22

Saçma sapan lere imza atan bir firma

altında "online teslimat" yorumları bulunan bir antivirüs programı sipariş ettim siparişim online değil fiziksel kargoyla yollandı neyse hızlıca gelir diye düşündüm ancak adres bilgisi olarak çalıştığım evimin karşısındaki dükkan olarak girdiğim için cumartesi günü yani sokağa çıkma yasağı olan günde dükkanımda beni bulamadıkları için iade sürecine geçen ve bunun sıkıntı için WhatsApp ® hattından, müşteri hizmetleri çağrı merkezinden ve siteleri üzerindeki mesajlaşma kısmında irtibat sağlamama rağmen bana bir türlü online teslimat sağlayamayan paramı iade alabilmem için ürünün satıcıya teslimini bekleten (ne sorumluluğum varsa) saçmalıklarıyla beynimi zorlayan alışveriş sitesi.

Çok bir şey istemiyorum satıcı ile görüştürseler kendi aramızda belki çözeceğiz ancak onu da başaramıyorlar. Bana sabah kargonuzu isterseniz gidin elden alın diyorlar nerede kargom diyorum dağıtım yapan yeri söylüyorlar ama hem kendi sistemlerinde hem Yurtiçi Kargo ®'da ürün yolda olarak gözüküyor. Arkadaşlara uyup kalkıp gitsem boşuna gitmiş olacağım kargoya kadar bir türlü işlem yapılamayan müşteri memnuniyeti sıfır ayda yılda bir internet alışverişi yapan bana işkenceleri layık gördüler.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada20 Ocak 17:35

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Talha
Talha20 Ocak 17:38

Defalarca yardımcı olacağınızı söylediniz ancak artık gerçekçiliğini yitirdi bu cümleler

Hepsiburada Logo
Hepsiburada21 Ocak 09:55

Merhaba Talha Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 42924317 numaralı kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler