14 Ocak
#13444505

Hepsiburada Olmayan Ürünü Satışı!

Ürünleri 23 Aralık da kargoya verecekler idi. 8 Ocak da kargoya verdiler. Kargoya verilene kadar en az 5 defa iptal etmek için aradım. Ancak fatura kesmişler. İsleri güçleri yalan dolan. Neden derseniz. Fatura 8 Ocak da geldi.


Ürünler kargoya verildi. Tamam dedim bir şey olmaz. Ürünler geldi. Üç bilgisayar yerine bir tane. Madem eliniz de ürün yok ne diye fatura kesiyorsunuz. Ki olmayan ürüne fatura kesmek yasal suçtur. Bu sefer de eksik ürünler için peşlerinden koşma başladı. Daha önce göndermedikleri ve üzerine yattıkları 9 tane kitabımı unuttum.

Tahir Tahir 1.372 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Ocak

    Merhaba Tahir Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 11425199 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Tahir14 Ocak

    Temsil ettiğiniz firma ile yazışırken hep aynı şeyi söyledim. “ Hepsiburada Türkiye’nin en kaliteli sitesi iken, 5 para etmez bir yer haline getirmeyi başardığınız için tebrik ediyorum” 10 yıldan fazladır üyenizim. Son zamanlar da sizlerde yaşadığım sıkıntıyı ben en kötü b2c de bile yaşamadım. Müşteri Veli nimettir diye biliriz. Ama firmanızın bakış açısı yıllar içen de yolunacak kaz’a devşirdi. Bu yaptığınız hem hukuken doğru değil. Hem de esnaflık/kurumsal kimliğe yakışmaz. 3 PC yerine 1 tane gönderiyorsunuz. Ve işin peşinden de ben koşuyorum. Benim burada hatam var ise. Tabiisi de ben koşarım. Buyun hata sizin suç sizin. Ama mağdur olan müşteri. Böyle bir anlayış olamaz. Büyük sözüme tövbeler ama sizin ile son alış verişim. Yıllardır soran herkese sizi önerirken artık kaçın diyorum. Lütfen bu işi daha da uzatmadan çözün. Yoksa yasal haklarımı kullanacağım.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Tahir Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 11425199 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/ayagina-gelsin/giris?ReturnUrl=/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler