Hepsiburada Olmayan Ürünü Satıp 23 Gün Sonra İptal Etmekte

Cenk Cenk4 gün önce

03.03.2020 'de Hepsiburada'dan sipariş verdiğim maratem m-105 marka el dezenfektanını bugün kargo yapılmasını beklerken müşteri hizmetlerinden aranıp ürünün olmadığını ve iptal edileceğini söylediler. Bugün ayın 25.03.2020 'si bugünkü dijital çağda bir ürünün olup olmadığı 22 gün sonra mı anlaşılıyor ve eminim bugün bu ürün siparişi iptal edilen tek ben değildim.

İnsanların şu dönemde hala  paranızın kullanıldığının düşünülmesi hiçte mantıksız değil. Hepsiburada'dan beklemezdim. Yazıklar olsun. Sizin gibi bir firmadan bir dönemde. Böyle bir hareket beklemezdim. Gerçekten yazıklar olsun.

Cevaplar

profile-icon Cenk 4 gün önce

Benim şikayetimin çözüldüğü falan yok lütfen benim şikayetimi yayınlarmısınız

Hepsiburada Logo Hepsiburada 4 gün önce

Merhaba Cenk Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler