Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuba'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Hepsiburada Olmayan Ürün Satışı

289görüntüleme
Tuba
Tuba 18 Ocak 02:08

Olmayan Ürünü sattılar ancak ürün yok param ® onlarda ben satım aldığım ürünü kullanmıyorum buna ne deniyor cümle alem biliyor bunun ne demek olduğunu. Derhal Papia ® havlunun gönderilmesini talep ediyorum gerçekten bu çok yorucu! Lütfen Papia havluyu gönderin ailemize karşı mahcup oldum çok ayıp!

Hepsiburada Logo
Hepsiburada18 Ocak 02:20

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada18 Ocak 13:34

Merhaba Tuba Hanım, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 84227745 numaralı kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım-Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler