sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Hepsiburada Ödeme Sorunundan Dolayı Alışveriş Yapamama

Oğuzhan Oğuzhan24 Ekim 07:49

6-7-8 Ekim kampanyalarında bir sepet oluşturmuştum. Ödeme kısmına geldiğimde sepette taksitlendirilemeyen ürün olduğundan dolayı ödemeyi kabul etmeme uyarısı verdi. Oysa zaten ben de tek çekim ödemeye çalışıyordum. Defalarca denedim olmadı. Birbirinden farklı müşteri hizmetleri ile günlerce süren konuşmalarda bir çözüm bulamadılar. Oluşturduğum şikayet kayıtlarının haddi hesabı yok. Sorunum devam etmesine rağmen her seferinde pişkince mail atıp "hiçbir sorun yoktur Chrome uygulamasından girin öyle kullanın siteyi" dendi. Evet "uygulamamı kullandırtamıyorum sen de Chrome ile Web üzerinden yap alışverişini ve bizce bu bir sorun değildir" dediler. Çözebilsinler diye bütün erişim izinlerini verdim. 

En sonunda biri aradı ve "bankayla entegrasyon sorunu var ondan böyle oluyor, çözeceğiz" dedi. Bu sürede fiyatlar uçtu, kampanya bitti yaklaşık 100 lira ve saatlerce vakit kaybım oldu. Üstelik sorun da çözülmedi. O arayan kişi biz sizin maddi mağduriyetinizi yeterli hediye çekiyle kapatırız hiç merak etmeyin dedi. Ne sorun çözüldü ne de mağduriyetim giderildi. Günlerce paramla Hepsiburada'dan sipariş vermeye çalıştım başaramadım. Saatlerce vaktimi çaldılar. Üzerine hiçbir sorun yok dediler. Uygulamayı boş ver Web'i kullan dediler. Çok şaşırttı beni bu Hepsiburada!

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 26 Ekim 17:52

Merhaba Oğuzhan Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 94813710 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler