14 Ocak
#13444516

Hepsiburada Objektif Değil Yorumları Yayınlamıyor!

Siteden almış olduğumuz üründe problem cıkınca veya hasarlı geldiğinde, yapmış olduğum yorumların düşük puanlı olanları yayınlanmıyor. Fakat dört yıldız verilenler yayınlanıyor. Bu birkaç seferdir devam eden bir durum. Bu durum alıcıyı yanıltmak, yanlış yönlendirmekten başka bir şey değildir. Bu satış politikasını kesinlikle kınıyorum. Zira eğer negatif yorumları görmüş olsaydım ben de o ürünleri almazdım.

Erdal Erdal 1.381 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erdal14 Ocak

    Yayınlanmayan yorumlarım; Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup diğer kullanıcılarımız için yeterli bilgi içermeyen yorumlar değildi ki! Yayımlanan yorumlarımdan daha uzun ve bilgilendirme içeren yorumlardı. (Gıda ürünü paketlemesinnin ne kadar kötü olduğu ile ilgili veya gelen ürünün paslı olduğu bilgisini verdiğim vb... Yorumlardı) Neyse bundan sonra kötü ürünle karşılaşırsak yorum yazmaya gerek yok, nasılsa yayınlanmayacak.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Erdal Bey, Değerlendirmelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ancak yorumunuz, kriterlere uymaması nedeniyle yayına alınamadı. Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup diğer kullanıcılarımız için yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamıyor. Bununla birlikte ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır. Dilerseniz kriterlere uygun olacak şekilde yeni bir yorum yazarak tekrar onaya gönderebilirsiniz. Yorumunuzun onaylanması halinde size bilgilendirme e-postası gönderilecektir. Teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler