sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hepsiburada Müşteriyi Umursamıyor!

Tanju Tanju28 Şubat 14:03

Hepsiburada sitesinden saat aldım ve sıfır diye gelen saat arızalıydı, ayrıca saati gönderen Star Saat'in garanti belgesindeki telefonlar açılmıyordu. Saati geri gönderdim. Bu alışverişimle ilgili Hepsiburada yorum yazmamı isteyen mailler gönderdi. Ben de sadece yaşadıklarımı ve oluşan endişelerimi, somut örnekler yazdım. İşlerine gelmeyince yorumu yayınlamamışlar. Madem inize göre yayınlıyorsunuz, niye yorum istiyorsunuz. Yazımı da aşağıda belirtiyorum.

"Star Saat satıcısından Fs4656 modelini sipariş ettim, ürün bana geldi, iş yerime ilk geldiğinde çalışıyordu, bir iki gün sonra Eve götürdüm, tam takacaktım, saat çalışmıyordu. Firmanın garanti belgesindeki telefonu aradım, çalıyor, açılmıyordu. Gelen ürünün kayışları, ürün resimlerinde görülen koyu kahve ile alakası yoktu. Ürünü geri göndermek durumunda kaldım. Aman dikkat! Bu firmadan yakın zamanda Ar1451 bir saat daha almıştım, bunda da sorun yaşar mıyım, garantisi ne olacak diye firmanın garanti belgesindeki telefonu defalarca aradım açılmadı. Saat arıza yaparsa yandık! "

  • - Görüntüleme
  • 2Destekçi
  • 2Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Tanju 28 Şubat 22:10

Müşteri hizmetleri olarak yazımın içeriği belliyken, yazımla alakası olmayan sebeplerden bahsetmektesiniz, yaşadıklarımdan oluşan gerçekleri yazdım, böyle yaşanmadı diyemediğiniz halde hala yanlış bir algı yaratmaya çalıyorsunuz, müşteri umrunuzda değil, Belli ki, bari yorum yazın diye mesaj atmayın.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 28 Şubat 22:00

Merhaba Tanju Bey, Değerlendirmelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ancak yorumunuz, kriterlere uymaması nedeniyle yayına alınamadı. Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan yorumlar onaylanamıyor. Bununla birlikte ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır. Dilerseniz kriterlere uygun olacak şekilde yeni bir yorum yazarak tekrar onaya gönderebilirsiniz. Yorumunuzun onaylanması halinde size bilgilendirme e-postası gönderilecektir. Teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Göker 03 Mart 17:27  

    Hepsiburada işine gelmeyen yorumları yayınlamaz. Ona 5 yıldızlık yorumlar lazım.

  • profile-icon Can 03 Mart 08:34  

    Sayın Hepsiburada, hakaret argo veya alaycı tavırlar içeren yorumlar yayınlanmıyor diyorsun da, bende aynı şekilde beğenmediğim ürün için yorum yazdım yayınlamadınız. Hiçbir şekilde alaycı veya hakaret içeren yorum yazmamıştım. İşinize gelirse yani.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler