Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdiği İçin İndirimli Ürünü Kaçırdım

2717görüntüleme
Burak
Burak 06 Kasım 2020 21:43

Hepsiburada kendi sattığı iPhone ® 11 yaklaşık 7500 TL falandı, 5 Kasım indiriminde ise 6900 TL'ye düştü. İPhone 11 7500 TL iken Yapı Kredi ® ticari kartına 9 taksit yapıyoruz diye ürünün açıklama kısmında kocaman başlık vardı. Ürün 6900 TL'ye düştüğünde gene aynı başlık vardı. Fakat ödeme kısmına geçtiğimde taksit seçeneği gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda sorunun düzeltileceğini tekrar tekrar denememi istediler. Her 5 dakikada bir denedim fakat düzelmedi. Tekrar aradım tekrar aynısını dediler, gece boyunca 5-6 kere aradım. Tabi bu süre zarfında telefonun fiyatı 7300 liraya kadar çıktı ve taksit seçeneği hala gelmedi. Fakat ürünün açıklama kısmında hala daha ticari kartlara taksit olduğu yazıyordu. Bu sabah müşteri hizmetlerini aradığımda telefonlara taksitleri tamamen kaldırdıklarını söyledi, ben de onlara " dün gece bunu bana söyleseydiniz ürünü 6900 TL'ye nakit alırdım bana dün gece sorunun düzelteceğinizi söylediniz, o yüzden bekledim ve beklerken fiyat arttı " dedim, haklısınız hata bizim dediler ve geçiştirdiler.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada07 Kasım 2020 10:39

Merhaba Burak Bey, Öncelikle yaşanan sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

Burak
Burak07 Kasım 2020 10:51

Tarafınızdan bana şöyle bir geri dönüt oldu ; " Efsane Kasım dan dolayı tablet ve telefonlardaki ticari karta taksiti kaldırdık" dendi zaten benim yakındığım konu bu değil ben o aksam 5-6 kere müşteri hizmetlerini aradığımda bana bu bilgi o zaman verilse telefonu zaten alacaktım ısrarla beklememi, sorunun düzeltilceğini ve tekrar denemem söylendi. Madem ürünün altında yazan koskocaman ticari karta 9 ay taksit mevcuttur yazısını kaldırırsın, ben aradığımda böyle böyle kampanya dahilinde taksiti kaldırdık dersin, o zaman tamam sorun yok ben direk 6900 peşin alayım. Israrla o taksit var yazısını kaldırmadınız ısrarla sorun düzelecek dediniz telefon bitti sonra 7400 den açtınız sonra tekrar bitti.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile