12 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10778589

Hepsiburada Mağduriyet Belirten Olumsuz Yorumlar Yayınlanmıyor

Şikayetlerim: olumsuz yorumum yayımlanmadı, aynı ürünü satan farklı satıcıların yorumları aynı, eğer bozuk gelirse Hepsiburada sana sahip çıkmıyor.
1) Büyük saygın şirket dediğimiz bu şirket bozuk yolladıkları ürün hakkında beni nasıl mağdur ettiklerine dair yolladığım yorumu yayınlamadı. Halbuki olumlu yorum olunca hemen yayınlıyor. Olumsuz yorumdan kastım ürün iyi değil gibi yorumlar değil bir mağduriyet yaşadığını belirten yorumlar. Zaten asıl problem ürün arızalı olunca ortaya çıkıyor. Satıcı puanı yüksek olabilir ama arızalı ürün yorumu yayınlanmayınca ne önemi kalıyor ki? Lütfen alışveriş yapacağınız satıcıyı başka kaynaklardan araştırınız. Olur ya arızalı ürün gelirse çok uğraşırsınız. Burada bununla ilgi bir sürü şikayet görebilirsiniz. Ve hiç biri çözüme kavuşmadı. Biz uyanık olmak zorundayız.


2) Aynı ürünü satan 5 farklı satıcı varsa 5'inde de yorum sayısı ve yorumlar aynı. Yani ben x satıcısının sattığı ürün hakkında yorumları okumak istiyorum fakat aynı ürün için diğer satıcıların yorumları ortak olduğu için yapılan yorumun hangi satıcının sattığı ürüne ait olduğunu anlayamıyorum. Dolayısı ile x satıcının yorumları kötü olsa bile bunu bilemiyorum. Sadece puana göre alıveriş yapmış oluyorum. Çok güzel bir satış stratejisi ayakta alkışlıyorum. Mağdurlara geçmiş olsun diyorum.


3) Hepsiburada üzerinden satış yapan Teknorya adlı satıcıdan 57011751 sipariş numaralı bir harici harddisk aldım. Bozuk çıktı kolay iadeden geri yolladım ürün açılıp denendiği gerekçesi ile geri yollandı. Ben ürünü denemeden bozuk olduğunu anlamak zorundaymışım. Satıcı zaten beni başından savdı. Hepsiburada ise aynı şeyleri söyledi sözleşmede yazmıyor olmasına rağmen ürün açıldıysa cayma hakkını kullanamıyorsun öyle imiş. Böyle ürünü yolla geri yollasınlar falan derken zaten 14 günlük süre bitti. Yaşadığımız bir mağduriyette satıcı hakkınızı vermiyorsa Hepsiburada asla arkanızda durmuyor.


Mesajlara cevap bile atmıyor. Servis köşelerinde haftalarca beklemek zorundasınız 2 günde elinizde olacak şey için. Bir gün bizim şirketlerimizin de meşhur yabancı alışveriş şirketleri kadar müşteriye saygı göstermesi dileğiyle. Biz uyanık olmazsak bizi kandıran çok olur.

Halil Halil 425 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Halil17 Ağustos 2018

  Hepsiburada her zamanki gibi olumsuz yorumu yayınlamadı. Hiçbir soruna çözüm üretmiyor zaten. 1tb harici hard disk aldım bozuk geldi ilgilenmediler ve değişmediler ben de olumsuz yorum yaptım yorum şöyle: \\\" aldığım ürün bozuk geldi. Geri yolladım ürün açılmıştır gerekçesi ile reddedildi. Dikkat edin mağdur olmayın\\\". Şimdi bu yorumda ne var yalan mı söyledim reklam mı yaptım hakaret mi ettim. Zaten beni mağdur ettiler bir de yorumu yayınlamıyorlar. Burada millete cevap veriyorlar ya güya hiç biri çözüm değil sadece oyalama taktiği bir de Çin firmasına bakın ne kadar ilgili. Yorumlar gerçekçi değil bozuk ve kusurlu ürünlerde her zaman siz mağdur oluyorsunuz. Sağlam ürün gelirse sorun yok.

 • Halil14 Ağustos 2018

  Yapmış olduğum olumsuz yorumda ne hakaret ne reklam ne de yalan beyan olmamasına rağmen öyle bir şey varmış gibi yayınlamadılar. Yani herkesin firmalarını övmesi gerekiyor. Burada mesaj olarak atılan geri dönüşlere inanmayın hiç biri çözüm değil. Zaten otomatik mesaj. 22.000 şikayet alan firma çok dikkat edin. Bozuk ürün geldiğinde mağdur oluyorsunuz

 • Hepsiburada Temsilcisi13 Ağustos 2018

  Merhaba Halil Bey, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 55545710 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. İyi günler dileriz. Hepsiburada

 • Halil13 Ağustos 2018

  Evet. Ben de sizi geri aradım ama sizin gibi bir defa değil birkaç defa telefon açılmıyor. İyi taktik. Devasa bir şirket olarak ilgi seviyeniz harika 1 defa ara yeter. Zaten siteden bize sorundan kaç defa sordum geri dönen olmadı. Bu da çok ilgili bir şirket olduğunuzu gösterir. Sorun kaydı falan değil acil çözüm bekliyorum. İşin peşindeyim.

 • Hepsiburada Temsilcisi13 Ağustos 2018

  Merhaba Halil Bey, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 55545710 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları