4 g
#12572095

Hepsiburada Laptop İadesi Yapılmadı

06.09.2019 tarihinde laptop siparişi verdim ancak cuma günü olduğu için saat 5 buçukta işlemi gerçekleştirdim ve müşteri hizmetlerinin dediği gibi 3D kurucusuna tıkladım sonrasında laptopun arttığını gördüm müşteri hizmetlerini aradım laptop un fiyatı arttı ben sipariş verdim ama daha onaylanmadı bu fiyattan alabilir miyim yoksa zamlanmış fiyattan mı diye sorduğumda bu fiyattan alırsınız diye geri dönüş aldım.


2 kere konuştum bugün konuştuğumda 3D'ye tıklamadığımızı söylüyorlar ve para iade oluyormuş. İnternetten EFT siparişime girerseniz rakam yüksek olunca 3D ye tıklamadığın zaman sistem işlemi onaylamıyor ve şu an laptop un fiyatı arttı bana yanlış bilgi verildi mağduriyetimin giderilmesi için yardımlarınızı talep ediyorum.

Durmuş Durmuş 1.217 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi4 g

    Merhaba Durmuş Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 91353301 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları