14 Ocak
#13444278

Hepsiburada Kolay İade Sorunları!

627160544 sipariş numarasıyla telefon bataryası aldım. Ücreti 165 TL idi. Ürünü telefonuma taktım. Telefon şarj olmuyordu. Geri gönderdim. Parasını istedim. Ürünün fotoğrafları aşağıda.
Kırık olduğunu söylediler. Ürün kırık değil. Müşteri hizmetleriyle en az 15 defa konuştum. 2 defa iade yaptım. Ürün bomerang gibi geri geldi. Kırmadığım halde bozuk gönderilen bir ürün için çok uğraştım. Tüketici Hakları'na verdim, oradan haber bekliyorum. Önemli olan para değil beni saf yerine koymaları ve bunu hazmedemiyorum. Ben 2006 yılından beri müşterisi olduğum Hepsiburada'yı bıraktım ve çevremdekilere de bıraktırıyorum. Benden aldıkları parayı helal etmiyorum. Kısacası arkadaşlar Hepsiburada pişmanlıktır. Bunu er ya da geç yaşama ihtimaliniz çok yüksek.

Görkem Görkem 1.397 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi23 s

  Merhaba, Yaşanan durum için tekrar özür dileriz. Aynı durumun tekrar yaşanmaması adına gerekli tüm aksiyonlar alınmıştır. Saygılarımızla.

 • Görkem1 g

  Bu gelen son mesajdan sonra tekrar fotoğrafları gönderdim. Ücret iadesi yaptılar. En başından beri yapmaları gereken şeyi 2 ay sonra başarabildiler. Bundan sonra Hepsiburada'yı ne kullanırım, ne de etrafıma kullandırırım.

 • Görkem1 g

  Merhaba Görkem Ufuk Bey, Baseus iPhone 6 Plus 3400 Mah Yüksek Kapasit Pil Batarya isimli ürününüzün iadesi ürün kırık olduğu için reddedilmiştir. Ürünün iadesinin onaylanabilmesi için hasarsız olması gereklidir. https://www.hepsiburada.com/yardim/iade-ve-iptal-kosullari-22 linki üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • Hepsiburada Temsilcisi14 Ocak

  Merhaba Görkem Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 38262917 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/ayagina-gelsin/giris?ReturnUrl=/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler