11 Şubat
Yorum Yap
#11570313

Hepsiburada Kırık, Kullanılmaz Ürün!

Binlerce ürün aldığım Hepsiburada'dan temizlik arabası aparatı aldık. Ürün kırık ve kullanılamaz durumdaydı. Kargocu bırakıp gittiği için tutanak tutamadık geri gönderdik satıcı reddetti Hepsiburada çözmedi 88 liranın üstüne su içtik. Kırık ürünü geri göndereceğiz dediler, daha da o da gelmedi.


Sonrasında inadına gibi L**'den almış olduğum 5 ürün teslim edilmiş gibi gösterilip bana 2 ürün gönderildi. 3 ürün kayıp ve para iadesi yapılmadı. Müşteriye saygı yok. Sorun çözmek hiç yok. Benim alışveriş olayım bitti. Denetim mekanizması kurulmalı ve Hepsiburada nereye gittiğine bir bakmalı.

Nilay Nilay 374 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi4 g

    Merhaba Nilay Hanım, Hepsiburada’yı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Nilay'ın Teşekkür Mesajı4 g

    Sorunum çözüldü. Para iadelerim yapıldı. İlgilenen ve çözüm üreten herkese teşekkür ediyorum

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Şubat

    Merhaba Nilay Hanım, Konuyla ilgili görüşme sağlamak için sizi aradık ancak ulaşamadık. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 34403245 ve 47421363 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler