Hepsiburada Kanuni Süre İçinde İade Edilen Malı Geri Yolladı

Sinan Sinan27 Mayıs 18:17

Yaklaşık bir ay önce (Sipariş No840 057 791 / Sony HT-SF150 2 Kanal Soundbar) aldım. Teslim aldıktan sonra TV'ye inden çıkan tarife göre bir HDMI kablo ile bağladım. Maalesef düzgün çalışmadı ve kanuni süre içinde (yani 14 gün) içinde geri yolladım. Satıcı firma "tak/çalıştır" olan bu aletin servis raporu olmadığından geri yolladı. Bu gibi aletlerin hiçbir şekilde servis raporu olmaz halbuki.

Hepsiburada müşterisine sahip çıkmamakla beraber bir açıklama dahi yapmıyor. Maalesef bana mahkeme yolunu açıyor. Ayrıca bu ürünü "Nethouse" firma pazarlıyor ve maalesef "Sony " bayii de değil. Neresinden tutsan elinde kalıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sinan 02 Haziran 16:36

Nethouse firmasının geri yolladığı paket İstanbul da "Türkiye Sony " yetkilisine tarafımdan iletilmiş idi ve talimatım üzerine yetkili tarafından bugün açıldı. Resimde hasar gözüküyor. Ben satıcı firmaya tertemiz ve orijinal ambalajı ie ve orijinal ambalajı koruyan ikinci bir ambalaj ile iade etmiş idim. Nethouse firması maalesef patates çuvalı muamelesi ile sadece bir naylona sarılmış vaziyette geri yollamış. (evde ben olsa idim teslim almaz idim, Ve maalesef eşim bilmediğinden teslim almış) Paket ezilmiş idi ve ben hiç açmadan İstanbul a yolladım... Maalesef, Hepsiburada firması bunun gibi ne idüğü belirsiz, vurkaç firmalarla çalışıyor ve bizleri mağdur ediyor.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 01 Haziran 18:14

Merhaba Sinan Bey, Öncelikle yaşanan olumsuz deneyimden dolayı özür dileriz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 72125043 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler