Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nihal'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Hepsiburada Kampanyadan Faydalanmak İstiyorum.

546görüntüleme
Nihal
Nihal 6 gün önce
ÇözüldüÇözüldü
Nihal'ın Teşekkür Mesajı
“Hepsiburada yetkililer i en kısa zamanda sorunu çözdüler. Teşekkür ederim.”

15 Şubat 2021 tarihinde Hepsiburada sitesinden 2060***81 sipariş numarası ile Satıcısı Hepsiburada nin olduğu Samsung s ®6 Lite tablet siparişi verdim. Ürün 18 Şubat 2021 de elime geçti. Kutuyu açmadan ertesi gün 2300 TL'ye aldığım ürün 2199 TL'ye indirime girdi. İndirimden yararlanmak amacıyla ürünü iade edip yeniden sipariş vermeyi düşündüm. Ancak sistemi yormamak ve gereksiz yükü oluşturmamak adına müşteri temsilcileri ile aradaki farkın en azından çek olarak tanımlanmasını istedim. Ama bir türlü kendimi ifade edemedim. Sorunumun çözümü konusunda yetkili birimlere ulaşamıyorum. Bana bu konuda yardımcı olunmasını istiyorum. Teşekkür ederim.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada6 gün önce

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada5 gün önce

Merhaba Nihal Hanım, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Çözüm Merkezi” bölümünü inceleyebilir, mesajlarınızı da “Hesabım – Mesajlarım - Destek Taleplerim” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Nihal
Nihal5 gün önce

Hepsiburada yetkililer i en kısa zamanda sorunu çözdüler. Teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler