Hepsiburada Kampanya Var Deyip Yanıltıcı Bilgi Cevap Veriyor

Murat Murat17 Mart 13:04

Hepsiburada yer alan bana özel 250 TL'lik alışverişe anında 25 TL indirim kampanyası mevcuttu. 6 parça ürün 305.82 TL tuttu. (bunlar ürünlerin normal indirimli fiyatı olup kampanya yansıtılmamış halidir. Yani ben örneğin 61 TL'lik 1 parça ürünü almasaydım ödeyeceğim tutar 244.82 TL idi., "sırf müşteri hizmetleri size bakın 25 TL'lik indirimi sepette uygulamış" demesinler diye bu yukarıdaki örneği de denedim) ödeme sayfasında kendi 5 TL bonus puanımı kullandım. 300.82 TL olarak ekrana geldi. Müşteri hizmetlerine aradım bu aşamada böyle bir kampanya var ama yansımadı dedim. Önce yeni müşteri misiniz yeni müşterilere var dedi. 

Bir türlü anlatamadım. Sonra sepetime bakın isterseniz böyle bir kampanya gözüküyor dedim girdi baktı ve gördü. (müşteriye güvenmiyorsanız ürün tutarlarını da bu çağrıdan teyit edebilirsiniz.) en sonunda ekran görüntüsü alın gönderin arkadaşlarımız inceler dedi. Ekran görüntülerini yollamama rağmen indirim uygulanmıştır diye kısa ve öz şekilde talebi kapatmışlar (CMT:56400680).

Bir sefer zaten bu tarz bir olaydan dolayı hesabımı iptal ettim. Belki düzelmiştir dedim ama yine aynı şey. Lütfen ekran görüntülerini çağrı kayıtlarını inceleyip bu şekilde beni arayarak dönüş yapar mısınız?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Murat 17 Mart 17:47

Verilen cevap sepetiniz 327.58 TL tutuyor. Bu tutar üzerinden 25 TL indirdik. Bende soruyorum bu tutar üstünden 25 TL indirdiysen neden 305 çektin. Ya bunu cevaplayan arkadaşın matematikle ilgisi yok (zannetmem Çünkü bizim firmada it ve CRM ekipleri coğu mühendislik kökenli) ya da müşteriyi kandırma yoluna gidiyor. (heee boylemis indirim yapmışlar diyeyim diye) birkaç ekran görüntüsü daha ekledim. Lütfen talepleri müşterileri arayarak kapatınız. Çözülmeden müşteri memnuniyeti sağlanmaz artık bu ekran görüntüsü ve çağrı kayıtlarına rağmen halen kendinizi hakli görürseniz bir şey demeyeceğim

Hepsiburada Logo Hepsiburada 17 Mart 14:40

Merhaba Murat Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 56400680 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler