Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hepsiburada İptal İade Sorunu

576görüntüleme
Ferhat
Ferhat 6 gün önce

Hepsiburada artık illallah ettiriyor, eskiden gayet severek kullanırdım ama her geçen gün kötüye gidiyorlar. Belki bugüne kadar 300-400 bin tl lik alışverişim olan sitede ürün kargodan ötürü tarafıma gelmediğinden iptalini sağlayamıyorum 3 defa aradım her seferinde yarında gelmez ise iptalinizi gerçekleştireceğiz dediler. Şu an talep oluşturamıyorum ve arayamıyorum buton kapalı artık Hepsiburada benim için tamamen bitmiştir. Diğer aracı alışveriş siteleri bu konuda hiç sıkıntı çıkartmıyorlar. Sipariş numaram: 711 *****28

Hepsiburada Logo
Hepsiburada6 gün önce

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada5 gün önce

Merhaba Ferhat Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 24180353 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler