Hepsiburada İnsanları Kandırıyor

Gökhan Gökhan27 Mart 14:19

24.03.2020 tarihinde ilgili firmadan delta your power supply multi-fonksiyonel Deluxe ağırlık sehpası - 6010 ürününü inceledim. Üründe 2 saat inde alırsanız 24.03.2020 de kargoda 26.03.2020 de teslim edilecek olarak bilgi paylaşımında bulundular. Bende bu söylediklerine güvenerek ürünü siparişini verdim. Fakat söyledikleri hiçbir şeyin arkasında durmadılar. Ürünü 24.03.2020 de kargoya vermediler. Benim zorlamamla 1 gün sonra kargoya verdiler. Ürünün teslimat tarihini kafalarına göre değiştirdiler. 

31.03.2020 de diye bilgi paylaştılar. Keyiflerine göre işlem yaptılar. Ürün hala bana ulaşmadı Kocaeli/Gebze de ikamet etmeme rağmen hala ürün bana getirilmedi. Paramı iade etmiyorlar ürünümü getirmiyorlar. Karşımızda muhatap yok müşteri hizmetleri elimizden bir şey gelmez bekleyeceksiniz diyor. Resmen insanları şu gün getireceğiz diye kandırıp paralarını alıp sonrada süründürüyorlar. beni mağdur ettiler hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Kendini bozan Hepsiburada yi kınıyorum. Bir daha alışveriş yapmamak üzere bağlantımı kesiyorum.

Cevaplar

profile-icon Gökhan 01 Nisan 18:58

Merhana, Ben neyden bahsettim siz ne cevap vermişsiniz. Ürünümü tabii ki kargoya vereceksiniz paramı alıp ürün göndermemezlik yapamazsınız zaten. Burda 24.03.2020 de kargoda ve 26.03.2020 teslim edilecek diye sattığınız ürünün söylediğiniz tarihte kargoya vermediniz söylediğiniz tarihten 2 gün sonra bana teslim ettiniz ondan bahsediyorum. Ürün 24 de değil 25 de kargoda olacak deyin 26sında teslimat değil 28inde teslimat deyin neden yalan bilgi paylaşıyorsunuz? Belki ben ürünü almayacağım doğru teslimat deseniz sırf satmak için yalan konuşmayın. Derdimiz bu.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 27 Mart 16:12

Merhaba Gökhan Bey, Siparişinizde yer alan ürününüz kargoya verilmiştir. Sürecinizin takibini üyelik sayfanızın sağ üst bölümünde yer alan Hesabım menüsünden " Siparişlerim-Sipariş Detayı” adımlarını izleyerek yapabilirsiniz. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/ayagina-gelsin/giris?ReturnUrl=/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler