Hepsiburada İlan Tarihinde Belirtilen, Kargoya Teslim Tarihine Uymuyor!

Cafer Cafer30 Mart 14:00

Siparişi cumayı cumartesiye bağlayan gece sipariş verdim. En geç 30 Mart pazartesi günü kargoda yazdığı in tercih ettim. Yoksa başka bir firmada 31 Mart gününde kargoda seçeneği de vardı. Ben daha önce kargoya verilebileceğini düşünürken, ürün ilanında pazartesi olan kargoya veriliş tarihi siparişten sonra 31 mart salı günü oldu. Uygulama tabanınızda satıcıya ulaşma seçeneği zaten yok. Bize sorun kısmında da derdime derman seçeneğiniz yok.

30 Mart saat 13:40'da müşteri hizmetlerini aradım. Ve bu saat itibariyle sipariş versem şu an ilan bilgisinde 3 saat 40 dakika içinde sipariş verilirse bugün kargoda ibaresi açık bi şekilde yazıyor, ben ise cumartesi sipariş verdim pazartesi kargoya verilecek diye beni kandırdınız ama şu an salı yazıyor. Bugün sipariş verseydim kargoya verebiliyorken benimkini neden veremiyorsunuz. Satıcıya ben ulaşamıyorum siz bari ulaşın dedim. Yok biz de ulaşamıyoruz. Yapacak bir şey yok. 31 martta kargoya verilmezse o zaman müdahil olabiliriz dedi. Sözünüzde durun. Üç kuruş kar için insanların güvenini zedelemeyin. 2012'de yaptığım bi alışverişte de kargo sorunu yaşamıştım. 8 yılda bir firma hiç mi değişmez. Müşterinin sorununa çözüm bulamayacaksa ne e yarar Hepsiburada bilmiyorum. Ekte de bugün tarihli ilanın ekran görüntüsü var.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 31 Mart 10:22

Merhaba Cafer Bey, Öncelikle yaşanan gecikme için özür dileriz. Siparişinizde yer alan ürününüz kargoya verilmiştir. Sürecinizin takibini üyelik sayfanızın sağ üst bölümünde yer alan Hesabım menüsünden " Siparişlerim-Sipariş Detayı” adımlarını izleyerek yapabilirsiniz. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/ayagina-gelsin/giris?ReturnUrl=/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler