Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Hepsiburada İki Defa Hasarlı Ürün Gönderdiler. Paramı Da Alamıyorum.

83görüntüleme
Mehmet
Mehmet 18 Kasım 2020 10:48

20 Ekim 2020 tarihinde siparişini verdiğim Vestel Marka altı çekmeceli derin dondurucu elime ulaştı kurulum için servis çağırdım servis gelip koliyi açtığında ürünün hasarlı olduğunu gördük kurulumunu yapmadık ürünü iade ettik ürünü iade ettiğimde ben para iadesi istemiyorum bana yeni sağlam ürün gönderin dedim. Bunlar bana tekrar ürün gönderdi aynı üründen bu kez koliyi araçtan indirmeden kontrol ettim. Gördüm ki bu üründe de hasar var zaten hasarların fotoğrafını çektim onları da ekleyeceğim. Dolayısıyla ürünü hiç teslim almadım araçtan dahi indirmedim tekrar gönderdim ve Hepsiburada'yı aradım ürününüz ikinci defa hasarlı geldi ben artık almak istemiyorum benim paramı iade edin diye belirttim. Bana üç günü içerisinde döneceklerini söylediler. İki haftadır iki defa arandım arayanların hiçbiri konuya hakim değil kim aradıysa ürününüzü teslim aldınız mı diye soru soruyor. Her arayan tamam efendim biz size dönüş yapacağız diyor sorunu çözen yok buradan duyurulur. Yaklaşık bir ay oldu ne ürün var elimde ne de paramı alabiliyorum böyle sorumsuz bir firma. Bundan sonra da zaten Kesinlikle alışveriş yapmıyorum alışveriş yapanlara da buradan uyarıda bulunuyorum.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada18 Kasım 2020 16:41

Merhaba Mehmet Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 87727846 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Mehmet
Mehmet23 Kasım 2020 11:57

Tutarın ödemesi için 1 iş günü içerisinde 1.812,79 TL’lik tutar iadesi bankanıza yapılacaktır.) diye mesaj geldi daha sonra da böyle bir mesaj geldi. Siparişinizdeki iadeye istinaden, 1.724,00 TL'lik tutar 20.11.2020 22:01 tarihinde Hepsiburada tarafından ödeme yaptığınız karta iade edilmiştir. Hiçbir işiniz düzgün değil. Düşün artık yakamdan. İadeyi düzeltin.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler