Hepsiburada İade Yapmıyor Parayı Yollamıyor

Merve Merve25 Mart 11:29

Hepsiburada'dan 27 şubat tarihinde plates matı aldık 320 Tl tutarında ama beğenmedik ve normal iade süreçlerinde olduğu gibi iade kodu oluşturduk kargoya teslim ettik, bugün 25 Mart yaklaşık 1 aydır hepsi burada parayı iade etmiyor!  

Nedeni yok defalarca arıyoruz mesaj atıyoruz ama maalesef gerekli birimlere iletildi diyerek dönüş yapmıyorlar gerekli birimler lerini neden yapmıyor? Biz bu kadar beklemek zorunda mıyız? Sürekli sizi aramak zorunda mıyız? İade hakkımızı neden kullanamıyoruz ya da paramız nerede? Şimdi ne olacak Hepsiburada bunu da mı çözüm merkezi bırakacaksınız o zaman bunu da kimse önemsemez (sipariş no.: 972822122).

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 25 Mart 13:58

Merhaba Merve Hanım, Öncelikle yaşanan durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 63246951 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler