08 Kasım
#12929061

Hepsiburada İade Kabul Etmiyor!

Hepsiburada FreeDOS/Linux olan Acer laptopun iadesini hata verdiğini ve ekranı zayıf bulduysam servisle konuşmam gerektiğini gerekçe göstererek kabul etmemiştir. Yahu üründe Windows yüklü değil tabi ki hata verecek. Ayrıca ekranı üretimde zayıf kullanmayı seçtilerse servis bunu nasıl düzeltecek, hata değil ki bu. İadeyi reddetmek için bahane arıyorlar. Ürünü tekrar göndereceğim ve reddi halinde Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım.

Yasin Yasin 598 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi5 s

    Merhaba Yasin Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 31645298 no'lu kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla.

  • Yasin1 g

    12 Kasım oldu, 8 Kasım'da geri gönderdiğiniz ürün hala elime ulaşmadı. Kargo tam rezalet. Gelir gelmez iade için tekrar göndereceğim.

  • Hepsiburada Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba Yasin Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 31645298 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler