11 Temmuz
#12251583

Hepsiburada İade İşlemleri

Hepsiburada.com üzerinden 12 Haziran 2019 tarihinde "Acana Grass-fed lamb köpek Maması 17 kg" satın aldım. Satıcı konusunda herhangi bir problem yaşamamak için özellikle Hepsiburada'yı seçtim. Fakat resimlerde görüleceği üzere gönderilen ürünün üzerinde yırtık ve üstü bantlanmıştı ayrıca herhangi bir paketleme de mevcut değildi. Bu yüzden ürünü bana teslim edildikten 1 gün sonra iade için geri gönderdim (Tarihler resimde mevcut).


İade işlemlerinin normalde 2 iş günü içerisinde tamamlanması gerekirken (Hepsiburada'nın belirtmiş olduğu ifade) benim iade talebime 2 hafta sonra olumsuz olarak dönüş yapıldı. Bunun üzerine 04.07.2019 tarihinde müşteri hizmetlerine iade talebimin neden reddedildiğine dair mesaj yolladım. Fakat üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen bir cevap alamadım. Sonuç olarak elimde param da yok iade ettiğim ürün de.

Sedat Sedat 84 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba Sedat Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 55709348 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları