Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Medine'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3

  • profile
1 Destekçi

Hepsiburada Humay Ticaret Xiaomi 20000 Mah Powerbank

736görüntüleme
Medine
Medine 21 Ocak 19:41
Hepsiburada Humay Ticaret Xiaomi 20000 Mah Powerbank

Hepsiburada.com.tr internet sitesinden 5 Kasım 2020 tarihinde sipariş verdiğim Xiaomi ® 20000 Mah 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir hızlı şarj cihazı tarafıma 11 Kasım 2020 tarihinde teslim edildi. Teslim aldıktan sonra ürünün istediğim ve beklediğim ürün olmadığından iade talebi oluşturdum ve ürünü sağlam bir şekilde herhangi bir zarar vermeden kargo firmasına teslim ettim. Ancak ürünün kutusuna zarar verdiğimi bu yüzden iade yapılmayacağını iddia ediyorlar. Bu konuyla alakalı defalarca Hepsiburada müşteri hizmetlerini arayarak şikayet oluşturdum. Bu ay tekrar 2 defa arayarak iade talep ettim. Ancak bana kutuya zarar verdiğimi bu yüzden iade yapmayacaklarını söyleyip aylardan beridir haber beklediğim ve yasal hakkım olan 14 günlük süreyi geçmediğim halde ürüne zarar verdiğimi bundan kaynaklı 2 ay sonra benim tekrar aramam sonucu ürünü iade almayıp bana ürünü geri yollayacaklarını söylediler. Ürün kargoya verilip ancak tarafıma iletilmeden geri talep ediyorlar sözde zarar verdiğim ürünü de tarafıma teslim etmiyorlar. Bu nasıl bir umursamazlıksa aradığımız halde müşteri hizmetleri dinlemeden ilgileneceğiz deyip telefonu kapatmaya çalışıyor.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada21 Ocak 19:55

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada22 Ocak 11:04

Merhaba Medine Hanım, Sizleri kayıtlı numaradan aradık fakat ulaşamadık. Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 60535907 numaralı kayıt üzerinden bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler