Hepsiburada Her Zamanki Adresim Hatalı Diyerek Habersiz İade Başlatıldı

Bahadir Bahadir19 Eylül 13:53

Her zaman sipariş verdiğim ve doğruluğuna emin olduğum ofis adresimde tüm gün ofiste beklememe rağmen "adres hatalı iade başlatıldı" diye mesaj gönderilerek iade süreci başlatıldı. Bunu hb'nin kendi kargo firması olan Hepsijet, yine satıcısı hb olan üründe yaptı. "Dağıtıma çıktı" ve "hatalı adres iade başlatıldı" diye 2 farklı SMS mesajı aynı saniyede geldi. Bu da aslında paketin kasıtlı olarak dağıtıma çıkartılmadan geri gönderildiği anlamına geliyor. Anında çağrı merkezini aradım ama oradan da çözüm bulamadım. Tutarının ne olduğu fark etmeksizin aldığınız ürünlerin akıbeti meçhul bir sistem var. Baştan bilsem teslim edilmeyeceğini başka yerden de sipariş verirdim o da olmadı mağdur oldum. Ve aynı ürünü tekrar sipariş vermek istesem ücretsiz kargo olması için 75 TL sepet doldurmak zorunda bırakılıyorum. Ek olarak ürünün fiyatı da arttı. Bu yaşananlar her yönden şahsıma yapılan bir hakaret oldu. Bıktım bu tarz durumlardan, şikayet yazana kadar da umursayan yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Bahadir 3 hafta önce

Ürün tarafıma ulaşmadı, iadeye düştü ama iadesi iptal edildi. Havaya para vermiş oldum. İade yapılmadı. Hb getirmediği ürünün parasını iade etmiyor. Siz de hb den ürün alın getirmesinler ve iade etmesinler durum bu.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 4 hafta önce

Merhaba Bahadır Bey, Öncelikle yaşanan durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 79867107 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler