08 Kasım
#12928217

Hepsiburada HepsiJET Kargo Ve İade Felaketi

Hepsiburada sitesinden iki adet telefon siparişi verdim. Ürünlerim belirtilen süre zarfını geçtiği için para iadesi talebinde bulundum ürünlerimi bana gönderilmesin diyede aradım ve emailler göndermeme rağmen HepsiJET kargo firması ürünleri yinede teslim etmeyi denedi kabul etmedim müşteri hizmetleri sadece insanları oyalama görevi yapıyor söylediklerinin bir tanesi gerçekleşmedi. Ürün zaten sizin elinizde ürüne ben dokunmadım bile kendi kargo firmanız yavaşsa tüketicinin ne sucu var lütfen artık paramı iade ediniz etmemeniz mantıksız ürünleri zaten kabul etmedim kargo desen sizin firmanız bana bir tek mantıklı bir şey yazınız bu iade neden tamamlanmadı lütfen beni aramasınlar da oyalamaktan başka bir işe yaramıyorlar paramı iade etsinler.

Özkan Özkan 989 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi1 g

  Merhaba Özkan Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 23469046 no'lu kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla.

 • Özkan1 g

  Bu ürünün kargosunu ben kabul etmedim. Siz hangi hakla ürünü bana teslim ettiğinizi bildiriyorsunuz. Ayrıca iki iş günü içinde o ürünü incelerseniz ne olacak ben ürünü görmedim dokunmadım. Kırık olsa dahi sorumlu sizsiniz. Tam bir fiyasko şirketi N11 ve Trendyol'u tercih ediniz arkadaşlar. 4 adet telefon aldık 3 gün içinde geldi çok başarılılar müşteri hizmetleri de harika çalışıyor.

 • Hepsiburada Temsilcisi2 g

  Merhaba Özkan Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 23469046 no'lu kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla,

 • Özkan2 g

  Merhaba daha önce de şikayette bulunmuştum iade ve kargo faciası adı altında ve şimdi benim geciktiği için kargosunu kabul etmediğim daha önce de iade talebinde bulunduğum ürünün teslim edildiğini görüyorum böyle bir sistem ilk defa gördüm lütfen bu siteyi tercih etmeyiniz dizinde başınıza gelebilir aynı durum başka sitelerden sürekli alışveriş yapıyorum en geç 3 iş günü içinde geliyor iadelerde çok hızlı yapılıyor.

 • Hepsiburada Temsilcisi08 Kasım

  Merhaba Özkan Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 23469046 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları