4 g
#12575412

Hepsiburada Hemen Bozulacak Ürün Gönderdi

15 Ağustos'ta bize ulaşan Hepsiburada'dan aldığımız Pilsan akülü Atv ayın 25 'inde bozuldu tekerleği yürümüyor önce Hepsiburada'yı aradım kendiniz yetkili servise götürün dediler. Pilsan yetkili servisle görüştüm hala bir çözüm bulunamadı. Hepsiburada aracı oldu. Kargo sorunumuz vardı. Horoz Lojistik alacak denildi. Ben oğlumun eğitimi için evde duramıyorum ne zaman gelir dedi şu gün bugün derken 15 gün geçti bugün aradılar telefona yetişemedim. Hemen aradım açmıyor. Sonrada telefonu tümden kapattılar. Gerçekten sıkıldım artık Hepsiburada'da.


Defolu 10 günde bozulan ürün gönderdiler. Pilsan zaten ürününün arkasında duran bir firma değilmiş. Ürünü bozulunca elinizde kalıyor haberiniz olsun Horoz Lojistik nasıl bir çalışma sistemi varsa kimsenin kimseden haberi yok. Kargoyu alacak kişi kafasına göre telefonu açmaz yüzüne kapatır sonra tümden kapatır ne kaprisliymiş. Nesiniz ya toplanıp benimi buldunuz kesinlikle ürünü de istemiyorum iade edip paramı alacağım bütün bu firmalar için yakında adli makamlara şikayetçi olacağım. Ben bu kadar hiçbir üründe mağdur edilmemiştim.

Deniz Deniz 1.679 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi4 g

    Merhaba, Konuyla ilgili görüşme sağlamak için sizi aradık ancak ulaşamadık. Bilgilerinizi güncellemenizi ve sipariş numaranızı iletmenizi rica ederim. Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları