Hepsiburada Hediye Ettiği Kuponu Kullandırtmıyor

Ahmet Ahmet1 hafta önce

Bugün Hepsiburada dan 25 liralık hediye çeki tanımlanmıştı hesabıma bende maske, şampuan ve 1 adet t shirt aldım, ancak siparişi verdikten hemen sonra fark ettim ki farklı beden almışım tshirt ü, hemen müşteri hizmetlerini aradım dönüş yapmadılar saçma sapan bir telesekreter mesajı aldım.

Daha sonra tshirtü iptal ettim bedenini değiştirip tekrar sepete eklemek adına, ancak tüm siparişin iptal olduğunu gördüm, 2 defa Hepsiburada çağrı merkezini aramama rağmen tek söyledikleri bir şey yapamayız demek oldu. Bu kadar büyük bir firmanın bu kadar saçma bir hareket yapması güven kaybettiriyor, kullanmadığım çek kullanılmış gibi söylendi müşteri hizmetleri tarafından.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 1 hafta önce

Hiçbir çözüm sunamadıkları gibi yalan konuşuyorlar fatura ile ispat edebileceğim halde hediye çeki kullandığımı.

profile-icon Ahmet 1 hafta önce

150/25 liralık hediye çeki kullandım, 186,21 TL tutan ürünler için 161,21 TL kredi kartımdan çekildi, doğru yere baktığınızdan emin misiniz?

Hepsiburada Logo Hepsiburada 1 hafta önce

Merhaba Ahmet Bey, Yaşadığınız sorun için öncelikle özür dileriz. 406144862 numaralı siparişinize ait kullanmış olduğunuz hediye çekiniz bulunmamaktadır. Siparişinizin iptaline istinaden 161,24 TL tutar 16.09.2020 tarihinde iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2-8 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler