19 Mart
#11734794

Hepsiburada Hayali Kampanya Düzenliyor!

Hepsiburada da App'a özel günlük kampanyalar oluyor ve 14 Mart günü papilla markalı ürünlere App'a özel 2 al 1 öde kampanyası düzenlemişler. Gel görelim ki kampanya sepette uygulanması gereken indirimi yapmıyor yani iki ürüne ayrı ayrı fiyat çıkıyor kampanyaya bakarsan iki ürün alacağız bir ürün ödemesi yapacağız ama ne mümkün müşteri hizmetleri ile görüştüm durumu bildirmek için işlem yapılamayan sepet ekran görüntüsünü de taraflarına bildirdim ancak kampanya günü geçtiği için ellerinden gelen bir şey olmadığını belirten bir mesajla geri dönüş aldım. Bu kadar büyük bir şirket kampanyada olması gereken sistemi nasıl kuramaz hadi kuramadı sorun bildirimini nasıl çözemez hadi çözemedi en azından telafi edilmeliydi hiç yakıştıramadım. Bir de sürekli alışveriş yapan bir müşterisi olmamıza rağmen böyle bir sonuç beklemezdim itibar kaybediyorsun Hepsiburada.

Burcu Burcu 160 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Mart

  Merhaba Burcu Hanım, Hepsiburada’yı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada

 • Burcu'nun Teşekkür Mesajı21 Mart

  Hepsiburada ya çok teşekkür ederim konuyla ilgili sorunumu çok hızlı şekilde cevaplayarak çözümledi. Sürekli alışveriş yaptığımız Hepsiburada dan alternatif çözüm sunmasından dolayı çok memnunum.

 • Burcu21 Mart

  Hepsiburada ya çok teşekkür ederim konuyla ilgili sorunumu çok hızlı şekilde cevaplayarak çözümledi. Sürekli alışveriş yaptığımız Hepsiburada dan alternatif çözüm sunmasından dolayı çok memnunum.

 • Hepsiburada Temsilcisi20 Mart

  Merhaba Burcu Hanım, Telefon görüşmemize istinaden talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 14281457 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/ayagina-gelsin/giris?ReturnUrl=/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları