Hepsiburada Hatalı Ürün Teslimatı Yapılması Ve Geri İade Süreci

Neriman Neriman22 Ekim 21:48

Merhabalar,

Hepsiburada firmasından 07.10.2020 tarihinde almış olduğum; 103 *****51 numaralı siparişim tarafıma 11.10.2020 tarihinde yanlış ürün olarak teslim edildi.

Ardından, Hepsiburada yetkilileri ile temasa geçtim ve ürünü, tarafıma teslimatını yapan kargo firması olan Sürat Kargo firması ile geri yollamamı istediler.

Sonrasında, Sürat Kargo firmasına ait olan Perpa / Okmeydanı-İstanbul şubesine, 12.10.2020 tarihinde ürünlerimi bıraktım.

Fakat, bugün itibari ile aradan 10 gün geçmiş olmasına rağmen ürünlerimin dün, Hepsiburada firma yetkilisi ile yapmış olduğum görüşmenin ardından kendilerine ulaşmadığı ve halen daha kargo firmasının Perpa şubesinde göründüğü bilgisine ulaştım.

Ardından, kargo firmasına telefon açtım ve telefonuma cevap veren yetkilinin görüşmemiz sırasındaki rahatlığı ve umursamaz tavırları yüzünden ürünüm ile ilgili olarak kendisinden net cevaplar alamadım ve bunun sonucu olarak da; ürünümün nerede olduğuna dair herhangi bir güncel bilgiye sahip değilim.

Şunun da bilinmesini isterim ki; Hepsiburada firması ile yaptığım alışverişlerim sonrası yaşamış olduğum ikinci mağduriyetimdir, bu olay.

Bu nedenle, yaşamış olduğum bu sorunun acil olarak Hepsiburada ya da Kargo firması yetkileri tarafından çözümlenerek mağduriyetimin giderilmesini rica etmekteyim.

Diğer türlü, bir daha bu firmalar üzerinden hiçbir şekilde alışveriş yapmayacağımı ve beraberinde de, kargo firmasını tercih etmeyerek kimselere de önermeyeceğimi ifade etmek isterim.

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 23 Ekim 12:21

Merhaba Neriman Hanım,   Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 30382675 numaralı kayıt üzerinden bilgi aktarılmıştır.   Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz.   https://www.hepsiburada.com/mesajlarim   Saygılarımızla,   Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler