Hepsiburada Gelmeyen Sipariş Ve İade Serüveni

Enes Enes21 Mayıs 13:43

888 153 291 numaralı siparişi 29 Mart 2020 tarihinde ödemesini yaparak beklemeye başladım. Teslim tarihi olarak 2 Nisan diyordu. Bilinçli olarak Hepsiburada satıcısı seçildi tüm ürünlerde.

10 Nisanda aradım. Güzel bir hikaye anlattılar, 17 Nisanda ürünleriniz sizde dediler. Gelmedi! 20 Nisanda aradım. Hikayeyi yemedim. Bugün yarın sizde dediler. Gelmedi! 30 Nisanda aradım. Kusura bakmayın sorun ne bizde bilemiyoruz. Siparişi iptal edelim mi? Dediler. Edin dedim. Ediyor gibi yapıp etmediler!

5 Mayıs da ürünler kapıya geldi. Kargocuya ayıp olmaması  iade etmedim. Ürünlerin 2 tanesini hiç göndermemişler. Ürünlerin 1 tanesi de sanki bedavaya veriyorlarmış gibi kutusu yırtık, içeriği dağınık. Sanki kullanıp, kullanıp göndermişler.

11 mayısta güç bela ürünü kargoya kendim götürüp verdim. Çünkü Kargo firması mümkün değil gelmiyor iade kodu ile gelip almaya!

Bugün 21 Mayıs hala arayan, sorun veya para iadesi yapan yok. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Enes 03 Haziran 10:13

Bugün 03.06.2020, hala cevap yok! Bir de her aramamda 20-25 dakika telefonda bekliyorum.

profile-icon Enes 27 Mayıs 22:58

Siz aramadığınız için ben aradım, 15 dakika bağlanmayı bekledim. Sonunda geniş geniş konuşan bir insanla sorunu çözmeye çabaladım ama telefonu suratıma kapattı! Bravo size hepsiburada.com İsteğimi bir kez daha tekrarlıyorum. 1 Ay geç gönderdiğiniz ürünleri eksik ve kullanılmış ürün gönderdiniz. İade işlemini tamamlayın!

Hepsiburada Logo Hepsiburada 23 Mayıs 12:35

Merhaba Enes Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 39100377 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler