sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hepsiburada Gelen Ürün Kırık Ve Yenisi Satılmıyor.

Mustafa Mustafa19 Kasım 2020 18:58

7727***67 numaralı siparişle 1 adet 58rhl0u marka/model TV sipariş verdim indirimli günlerde. Yaklaşık bir hafta sonra ürün elime ulaştı Horoz Lojistik tarafından. Vestel yetkili servisi aradım ertesi güne yani bugüne kurulum için randevu aldım geldiler sağ olsunlar. Jelatini ve paketi açtılar bir de ne ekran paramparça tabi tutanak tutuldu Hepsiburada uygulaması üzerinden iade/değişim için talep oluşturuldu. Ardından müşteri hizmetlerini aradım ürünü iade değil değişim istiyorum aynı modelle fakat bu ürün şu anda satışta değil yeni bir sipariş geçmeniz gerekir dediler. Peki dedim ben 500 TL indirimli aldım ürünü şu an başka yerden sipariş geçsem veya muadil bir ürün sipariş geçsem 500 TL zararım olur dedim. Bunu nasıl yapacağız dedim tabii ki sustular. Ben aynı ürünü aynı fiyata talep ediyorum. Neden ben zararda olayım bu asla kabul edilebilir bir şey değil. Mağduriyetim giderilmez ise her kanaldan şikayetçi olacağımı bilmenizi isterim. Ayrıca koca ürünü iade talebi oluştururken ürünü benim götürüp kargoya teslim etmem gerekiyormuş nedenmiş ben 12 saat çalışan bir insanım kargoyla uğraşacak vaktim yok öyle bir şansımda yok arabam yok kargo benden çok çok uzakta sırtımda mı taşıyayım koca ürünü. Bana acil bir çözüm lütfen.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Mustafa 23 Kasım 2020 23:28

Evet sayın Hepsiburada sizden hala bir çözüm bir öneri gelmedi. Neyi bekliyoruz. Paramparça olan ürünü de gelip alıp götürdünüz. Paramda hala iade edilmedi. Yeni bir üründe göndermeye niyetiniz yok. Ne olacak bu işin sonu azcık ilgi alaka gösterseniz iyi olmaz mı?

Hepsiburada Logo Hepsiburada 20 Kasım 2020 11:19

Merhaba Mustafa Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 88696274 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Çözüm Merkezi” bölümünü inceleyebilir, mesajlarınızı da “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler