Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ceylan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Hepsiburada Gecikmiş Kargo Süreci

633görüntüleme
Ceylan
Ceylan 22 Ocak 02:01
ÇözüldüÇözüldü
Ceylan'ın Teşekkür Mesajı
“Merhaba, kargo süresindeki sıkıntımı belirttikten sonra Hepsiburada ekibi benimle irtibata geçerek, kargo da yaşanan problemi hiç beklemeden çözerek ve aynı ürünü başka bir firmadan satın almamı sağlayarak herhangi bir fark ödemeksizin ürünün kısa zamanda tarafıma ulaştırmayı sağladıkları için yardım ve ilgilerine teşekkür ederim.”
Hepsiburada Gecikmiş Kargo Süreci

5430***47 sipariş numarası ile Hepsiburada dan satın aldığım ürün 15.01.2021 tarihinde kargoya verilecek gözüküyor, birkaç gün aksama yaşanabilir fakat bilgi almak için sorduğumda tarih 20.01.2021 de kargoya verileceği belirtildi, sipariş takipten kontrol ettiğimde hala kargoya verilmediğini görüyorum. Bu durumun en kısa zamanda çözülmesi rica ederim. Teşekkürler

Hepsiburada Logo
Hepsiburada22 Ocak 02:15

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada22 Ocak 11:36

Merhaba Ceylan Hanım, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 68057881 numaralı kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım-Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada.

Ceylan
Ceylan28 Ocak 19:26

Merhaba, kargo süresindeki sıkıntımı belirttikten sonra Hepsiburada ekibi benimle irtibata geçerek, kargo da yaşanan problemi hiç beklemeden çözerek ve aynı ürünü başka bir firmadan satın almamı sağlayarak herhangi bir fark ödemeksizin ürünün kısa zamanda tarafıma ulaştırmayı sağladıkları için yardım ve ilgilerine teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler