11 Ekim
#12765612

Hepsiburada Garantisiz Mal Satıyor!

Hepsiburada üzerinden Motorola mark Wi-Fi kamera aldım. Aldığım kamera 2 gün sonra bozulunca kutusundan garanti belgesi çıkmadığı için Hepsiburada üzerinden talep açtım ve beni satıcının cep telefonuna yönlendirdiler.


Malı garantiye yolladım ama ne geri gönderilen bir ürün var ne satıcı telefonlara cevap veriyor. Bu konuyu defalarca müşteri hizmetlerine yazmama rağmen Hepsiburada garanti süreciyle ilgilenmediklerini bunu benim çözmem gerektiğini söylüyor.


Garantisiz malı bana sattılar bir de üstüne bozuk da olsa malım alındı. Çünkü ortada ne servis var ne de muhatap. Bu durumda kalkıp o şehre gidip satıcıyı mı arayayım? Hepsiburada garantisiz mal satmıştı ve malın arkasında durmamaktadır.

Sinan Sinan 627 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Ekim

    Merhaba Sinan Bey, Hepsiburada’yı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Sinan'ın Teşekkür Mesajı23 Ekim

    Buradan yazmamın ardından şikayetimi dikkate alıp satıcıya gerekli aksiyonları aldırdılar ve ürün iadesi sağlandı. Adının arkasında durduğu için Hepsiburada'ya teşekkürler.

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Ekim

    Merhaba Sinan Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 35037554 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları