12 Haziran
#12092214

Hepsiburada Garantisi Olmayan Ürünlerin Satılması Yasak Değil!

19 Mart 'ta teslim aldığım Pierre Cardin PC 120 Bolton Mavi gri bebek arabası arkadaşım İ**S*** hediye aldı. Beğendiğim bir üründü diye bu alındı. Garanti süresi 12 aydı. Stoktaki son ürünü biz almış olduk o zaman. Ürün bana geldiğinde sağ tek teker evin içinde sürerken çıkıyordu. Ben önemsemedim yanlış monte yaptığımı düşündüm o zaman bebeğim. 4 aylık bile değildi sadece hastaneye götürdüm kaç kere çıktı. Bayramda yemeğe gittim 5 kez çıktı ki gittiğim yere araba ile gidip sadece yemek yerine arabayı kullandım 300 metrede 5 kez teker çıktı. Arkadaşıma garantiye yollaması için sipariş numarasını istedim ona Hepsiburada'yı arayıp bu konuyla bilgi almak istemiş ama koskoca Hepsiburada ürünün garantisi olmadığını söylemiş.

Aynur Aynur 913 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Haziran

    Merhaba Aynur Hanım, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Aynur11 Haziran

    Şu an da sitenizde aldığım urunun kırmızısı mevcut ve benim ürünüm Mavi gri diyemi garantisi yok onda da garantisi 12 iken nasıl garantisi yok deniliyor. Aynı ürün şu an da sitenizde mevcut ve garantisi 12 ay yazıyor. Aynı ürün farkı nedir peki Ve firmayla görüşün bizimle alakası yok deniliyor böyle bir şey olabilir mi. Ben 2 yildan beri her şeyi güvenilir diye buradan alıyordum bu benim yapacağım son alışveriştir kesinlikle. Bu mağduriyetimin giderilmemesi halinde kesinlikle Tüketici Hakları'na ve CİMER yazacağımı belirmek isterim. Bunu kabul edemiyorum garantisi yok denmesi. Hepsiburada garantisi olmayan ürünlere mi onculuk edip biz tüketicilere mi sunuyorsunuz.

  • Aynur11 Haziran

    Onu belirtmeyi unuttum ben urunu alacağım zaman ürün 600 tydi indirimdeymis öyle denilmiş alan arkadaşıma o yüzden garantisi yokmuş peki indirimde olan ürünlerin herhangi bir kısmında indirimli ürün olduğundan garantisi yoktur diye bir yazi ya da buna dair bir bilgi bulunmaktamidir. İnsanlar indirim takip edip ev eşyası telefon küçük ev aletleri vs. Alıyor onlarda da olmasın böyle bir şey olabilir mi.

Ziyaretçi Yorumları