Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Hepsiburada Fatura Göndermiyor. Yasal Yollara Başvurun Diyor.

586görüntüleme
Mustafa
Mustafa 27 Ekim 22:22

Hepsiburada'dan 5 Eylül tarihinde sipariş etmiş olduğum 223 *****45 sipariş numaralı Singer ® Fashion Mate 3333 Ev Tipi Dikiş Makinesi ürünümün 5 Ekim tarihinde faturasını istemem rağmen 27 ekime kadar süren süreçte faturamı tedarik edememiş ve bunun karşılığında "yasal yollara başvurabilirsiniz" denilerek kestirip atılmıştır. Koskoca Doğan Holding'in firması Faturasız Ürün Satışına izin veriyor. Yazıklar olsun.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada27 Ekim 22:35

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada28 Ekim 10:51

Merhaba Mustafa Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 547150873 numaralı kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım-Destek Taleplerim” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Mustafa
Mustafa01 Kasım 14:24

Maalesef, satıcı firma fatura göndermemiş "Geçmişse dönük fatura kesemeyeceğini" iletmiş ve haliyle Faturasız Satış yaptığını hem Hepsiburada'ya, hem de bana kanıtlamıştır. Hepsiburada, kendinden binlerce kat küçük bir firma tarafından rezil edilmiş ve küçük düşürülmüştür. Bundan sonra Hepsiburada üzerinden ürün alırken faturanızı mutlaka kontrol ediniz. Günün sonunda yasal yollara başvurmam gerektiği ortaya çıkmıştır. Satıcı faturanızı göndermezse sizinde "yasal yollara başvuracağınızı, Hepsiburada'nın yapacağı bir şeyin olmadığı" lafını, Hepsiburada tarafından duymanız muhtemeldir. Hepsiburada yapacağı bir şey kalmadığı için bir miktar hediye çeki tanımlamıştır. Bunun için teşekkürler. Ancak bir müşterisini, bir satıcısına tercih etmiş, bir müşterisini mağdur etmiştir. Hepsiburada'dan pahalı ürün alırken bir kez daha düşünün.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile