Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Hepsiburada Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası

899görüntüleme
Mehmet
Mehmet 26 Kasım 2020 11:37
ÇözüldüÇözüldü
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
“Sorunum çözüldü. Teşekkürler”

Eski telefonumu verdikleri yönergelere uygun olarak 28Ekim günü anlaşmalı kargo şirketine teslim ettim. 30Ekim'de Hepsiburada tarafından teslim alındı. 5 günü içinde bana teklif sunulacağı söylendi. Ancak ne dönen var ne bilgi veren.

Konu hakkında Hepsiburada Müşteri Hizmetleri sisteminde 12167377 numaralı kaydınız bulunmaktadır. Aynı kayıt üzerinden 1-4 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaparak “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz.Gibi bir yanıt var. 

Sürekli akıbet sorduğumda bana 3 iş günü daha bekleyin deniyor. Benim artık dayanacak sabrım kalmadı. Ne yapacağımı kime şikayet edeceğimi bilmiyorum. Telefonu göndereli 1 ay oldu. Bana doğru dürüst bilgi veren bir kişi yok. Keşke buradaki şikayetleri okusaydım önce. Telefon alacağım beklemekten kurudum.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada27 Kasım 2020 08:51

Merhaba Mehmet Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 12167377 numaralı kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Mehmet
Mehmet27 Kasım 2020 09:01

Benim sorunum zaten tam da verdiğiniz cevap içinde. En kısa sureden kastiniz nedir? İlk baslarda 5 is günü diye başladık, sonra 3 is gününe dondu ve en son en kısa sürede. Daha açık olabilir misiniz? Ne zaman? O kayıt hiçbir ise yaramıyor tam 1 ay oldu. Ben o kaydı zaten açtığım şikayet Var kaydında yazdım. Ya anlamlı bir cevap verin ya da telefonumu geri gönderin.

Mehmet
Mehmet30 Kasım 2020 21:33

Sorunum çözüldü. Teşekkürler

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler