Hepsiburada Ertesi Gün Gelen Sepet İndirimini Uygulamadılar

Burhan Burhan4 gün önce

Hepsiburada'dan 24.03.2020 tarihinde aksam saatlerinde bir dizüstü bilgisayar sipariş ettim. Urunun fiyatı 3850 Tl idi. Sabah uyandığımda urunun fiyatına sepet indirimi uygulandığını ve 3600 liraya düştüğünü gördüm. Aynı indirimin, siparişime de uygulanmasını talep ettim ancak biz belirlemiyoruz diyerek reddettiler. Halbuki sepet indirimleri alışveriş firmasının inisiyatifindedir. 10-15 gün sonra olsa neyse de ertesi gün yapılan indirimin siparişime de uygulanması gerekirdi. Müşteri memnuniyeti konusunda sınıfta kaldılar maalesef.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burhan 4 gün önce

Farklı bir şey duymak için buraya yazdım zaten. Sepet indirimi sizin inisiyatifinizde olan bir sey ve bunu daha 24 saat bile geçmemiş siparişlere uygulamak da sizin yapabileceğiniz bir sey. 250 lira size çok sey kaybettirmez ancak müşteri memnuniyeti kazandırır. Bunu da böyle bilin.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 4 gün önce

Merhaba Burhan Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 56581907 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler