09 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10767728

Hepsiburada Eksik Ürün Ve İlgisiz Hizmet!

13456624 numaralı siparişime ait ürünler tarafıma eksik yollanmıştır, tarafıma 10 gün içerisinde eksiklerin tamamlanacağı yönünde bildirim mesajı atan Hepsiburada ekibi 20 günü geçmemize karşın herhangi bir işlem veya bilgilendirme yapmayıp, eksik ürünler tarafıma kesinlikle uğramamıştır.


Buradan alacağım teknolojik ürünlerde ve ekstra masraflı ürünlerde aynı memnuniyetsiz ve ilgisiz müşteri hizmetleri ile karşılayacaksak ne gerek var alışveriş yapmaya. Alıcıların dikkatli olması konusunda uyarıda bulunmak istiyorum.


Eksik ürün gönderip ilgilenmemek Hepsiburada ailesi için e-ticaretin başarılı bir yönü galiba.

Umut Umut 107 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Ağustos 2018

    Merhaba Umut Bey, Yaşanan aksaklık için özür dileriz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Umut'un Teşekkür Mesajı12 Ağustos 2018

    Hızlı bir şekilde şikayetime geri dönüş yaptığınız için teşekkürler. Aynı mağduriyetin farklı siparişlerde tekrarlanmaması dileğiyle.

  • Hepsiburada Temsilcisi09 Ağustos 2018

    Merhaba Umut Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 68592798 no'lu kayıt oluşturulmuş olup kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler