Hepsiburada Eksik Gelen Ürünümle İlgili Sonuç Alamıyorum!

Merve Merve17 Şubat 20:52

Hepsiburada'dan 16 ocakta hepsiJET kargoyla SAHAN takımı teslim aldım. Kargo kötü bir şekilde paketlenmiş ve büyük sahanın kapağı eksik olarak geldi. Aynı gün müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Bir aydır konuyla ilgili sürekli süre verilip bekletiliyorum. Şikayet talebiyle ilgili verilen süre bitiyor müşteri hizmetlerini arıyorum çözüm yok yine süre veriliyor, tekrar tekrar talep açılıyor. Eksik aparat gönderilmediği için ürünü iade etmek istediğimi söylüyorum ama iade de edemeyeceğim beklemem gerektiği söyleniyor. Daha ne kadar bekleyeceğim! Bir aydır bu oyalamanın sebebi nedir acaba?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 21 Şubat 20:16

Bir cevap bir çözüm? Neden bu oyalamaca devam ediyor!

profile-icon Merve 21 Şubat 20:02

Süre bitti ve bahane geldi ürünün çıkışı 5 iş günü içinde olacakmış! En son süre verildiğinde 3 iş günü içinde ürünün eksik aparatı gönderilmezse iade kodu verilecek denmişti. Ürün de yok iade kodu da gelmedi. Taleple ilgili verilen süre bitmesine rağmen bir cevap bile yok! Müşteri hizmetlerini arıyorum 5 iş günü içinde ürünün çıkışı olacaktır deniyor! Sorunum niye çözülemiyor 1,5 aydır ne için oyalanıyorum neden müşteri hizmetlerinden çözüm alamıyorum! Bu nasıl bir hizmet anlayışı resmen dalga geçiliyor!

profile-icon Merve 18 Şubat 15:44

Yazıklar olsun çözüm yok yine süre verilmiş ürünü iade de edemiyorum! Bu kez süre bitince ne için bahane bulup bekleticeksiniz gerçekten çok merak ediyorum!

Hepsiburada Logo Hepsiburada 18 Şubat 10:53

Merhaba Merve Hanım, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 85505120 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler