17 Nisan
Yorum Yap
#11856485

Hepsiburada Eksik Gelen Bir Ürün, Yanlış Bir Teslimat Bilgisi

26 Mart 2019 Salı 22:59'da 420562653 Sipariş Numarası ile aldığım 3 parça ürünün hepsini teslim aldım. Fakat iki adet olarak satın aldığım "Dikkati Güçlendirme Seti Plus 4 Yaş Kutu (3 Kitap + 22 Ahşap parça) - Osman Abalı" ürünün bir tanesini tam, bir tanesinin seti eksik (3 kitap gelmedi sadece ahşaplar geldi) geldi. Aradım sorunu anlattım. Satıcı ile görüşüp eksik olan 3 kitabın tarafıma gönderilmesini isteyeceklerini belirttiler.


İstek açtılar ve bekleme süresi verdiler. Bekledik bir sonuç yok tekrar ardım. İlgili departman ile görüşüp çözeceklerini belirttiler. Tekrar bekledim bir sonuç yok. Bu arada bir şey fark ettim Hepsiburada sayfasından baktığımda bu ürünü teslim alan kişi Başka bir şahıs olarak görünüyor. Eksik de olsa ben teslim aldım ürünleri ve teslim alma tarihim 28Mart2019 Perşembe Saat 13:00 ama sayfayı kontrol ettiğimde 27Mart2019 Çarşamba Saat 21.00 de başkası teslim almış gözüküyor. (Ekte Resim Mevcut)


Bunu da onlara belirttim kargo şirketi yanlış girmiş olabilir ismi dediler çıktılar işin içerisinden.


Az evvel (17Nisan2019 Çarşamba 11:02) tekrar aradım (5. Arama) bana verdikleri cevap; İlgili birim ile görüşüp sorununuzu en acil şekilde çözmeye çalışacağız.

Yücel Yücel 56 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi4 g

    Merhaba Yüce Bey, Yaşanan aksaklık için özür dileriz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Yücel'in Teşekkür Mesajı4 g

    Şikayet Var ekibine teşekkürlerimi sunarım. Hb ekibi bir türlü çözülmeyen sorunumu bu siteye yazdıktan 8-9 saat sonra çözdü. Hb ekibine de teşekkür ederim probleme bir çözüm yolu sundular.

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Nisan

    Merhaba Yüce Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 78934350 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları