Hepsiburada Ekranı Kırık Laptop Gönderdi!

Ahmet Ahmet1 hafta önce

Hepsiburada'dan almış olduğum laptopum ekranı kırık geldi ürün tekrar satılabilir durumda olmadığından dolayı ürünü iade almıyorlar.

Satıcı firma Ofmark ı aradığımda aynı şeyleri söylediler ekranı kırık laptopla ortada kaldım Hepsiburada ve Ofmark işbirliğiyle yanıltıldım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 1 hafta önce

Merhaba Ahmet Bey, Yaşadığınız sorun için öncelikle özür dileriz. 949687569 numaralı siparişinizde yer alan Asus D509DJ-EJ119 AMD Ryzen 7 3700U 8GB 512GB SSD MX230 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar ürünü [Tekrar satışa sunulabilir durumunda değildir.] sebebiyle iade alınamadı. Belirtilen ürün gruplarında ürünün iade koşullarına uygun olması durumunda iade talebiniz karşılanabilir. İade olarak gönderdiğiniz ürün adresinize Aras Kargo ile tekrar gönderilecektir. İade koşullarını web sitemizde yardım sayfalarından veya buradan https://www.hepsiburada.com/cozummerkezi/sikca-sorulan-sorular-detay/237 inceleyebilirsiniz. Siparişinizi kargo firmasından teslim alırken kargo görevlisinin yanındayken paketinizi kontrol etmenizi öneririz. Bu esnada kontrolünüzü gerçekleştirmiş ve üründe sorun olduğunu fark etmişseniz kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep edebilirsiniz. Hasar ya da durum tespit tutanağı bulunmadan tarafımızdan işlem sağlanamamaktadır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler