Hepsiburada Değişimi Yapılmayan Ürün

Cengiz Cengiz18 Şubat 15:26

330 537 673 sipariş numarası ile 1159,89 tl. ye aldığım xiaomi redmi note 6 pro 64 gb (ithalatçı garantili) - 64 gb siyah ürünün tarafıma gönderildiğinde kargoyu açtım ürün kutusunun açılmış olduğunu gördüm ve değişim veya iade ürünü olabilir diyerek ürünün orijinal kutusu ile gönderilmesi için hepsiburada.com müşteri temsilcisi d**** hanım vasıtası ile değişim için sisteme not düşülerek tarafımıza gönderilen kargo kodu verildi. 

bu gönderi kodu ile gönderdiğimiz ürün için "siparişinizdeki iadeye istinaden, 1.159,89 tl'lık tutar 13.02.2020 14:53 tarihinde hepsiburada tarafından ödeme yaptığınız karta iade edilmiştir. ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi en geç 2 günüdür. bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. "ve ayrıca ürünü yeniden talepte bulunabilirsiniz diye mesaj geldi. hepsiburada.com gerekli değişim yapacak diyerek, sözünde durmayıp para iadesi gerçekleştirmiştir. müşteri memnuniyetine önem vermeyen firmadan şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 19 Şubat 10:50

Merhaba Cengiz Bey, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Yaşanan durum için üzgünüz. İade veya değişim için gönderdiğiniz ürünlerde, ürünün firma stoklarında bulunması durumunda değişimi yapılabilir veya iadesi alınabilir. Ürününüzün firma stoklarında bulunmaması sebebi ile iadesi alınmıştır. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler