26 Ağustos
#12493931

Hepsiburada Beni Oyalıyor!

601 568 881 sipariş numarasıyla 3 adet 8 terabayt wd harddisk aldım biri bozuk çıktı. Hepsiburada Express'i seçip harddiskin benden alınacağı saati işaretledim.


Sabah 9 ila öğlen 1 saatleri arasını işaretlememe rağmen ısrarla ben işteyken beni arayıp ürünü almaya geldik diyorlar. Yarın erken geleceğiz dendi yarın yine akşama doğru aradılar sonraki gün, sonraki gün derken ürünü benden almadılar ve 14 gün iade değişim sürem geçti.


Burada kesinlikle benden kaynaklı bir problem yok. Ben bu ürünün birebir değişimini istiyorum. Otomatik mesaj yazıp site üzerindeki mesaj sisteminize yönlendirmeyin çünkü oradan da cevap yazmıyorsunuz.

Sercan Sercan 891 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ağustos

    Merhaba Sercan Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 74671796 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları