Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hepsiburada Aynı Gün Kargonun 1 Haftada Gelememesi!

391görüntüleme
Canan
Canan 6 gün önce

15.01.2021 tarihinde başka adrese taşınacağım. 11.01.2021 tarihinde Sırf hızlı gelmesi ve taşınmadan önce elime ulaşması için, daha pahalı bir fiyata Hepsiburada sitesinden "24 saatte kargo" özelliği olan ürünlerden seçip sipariş verdim. Siparişten sonra site bana 14.01.2020 tarihinde teslim olacağına dair sitelerinde yazı gördüğümde şaşırdım. Ancak dedim neyse yinede yetişecek. Aynı gün başka sitelerde "24 Saatte kargo" özelliği olmayan başka siparişlerde verdim ve 2 güne elime ulaştı. Ancak Hepsiburada'nın siparişi halen çıkış ilinde beklemekte. Çağrı merkezine ulaştığımda teslim tarihinin 18.01.2021 e kadar olabileceğini belirttiler. Madem ürün 1 haftada gelecek bu ürünü neden 24 saatte kargo özelliği ile satıyorsunuz? Neden satın alırken aynı gün kargo diye belirtirken satın aldıktan sonra kargomun 14.01.2021 de geleceği bilgisini daha sonrada hiç haberim olmadan bu tarihin 18.01.2021 e çekiyorsunuz? İade etmek istediğimde çağrı merkeziniz ürünü önce teslim almam gerektiğini belirtti. Ben taşınıyorum nasıl ürünü teslim alabilirim?

Hepsiburada Logo
Hepsiburada6 gün önce

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada6 gün önce

Merhaba Canan Hanım, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde yer alan 98235967 numaralı kayıt üzerinden bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda bulunan “Hesabım - Mesajlarım” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

1 Yorum

Canan
Canan6 gün önce
 

Herhangi bir bilgi vermenizi istemiyorum. Satın alırken aynı gün kargo diyerek sattığınız, sonrasında ise 5 gün sonra teslimat yapacağınızı belirttiğiniz ürünümün sisteminizde belirttiğiniz üzere yarın (14.01.2021) adresimde olmasını istiyorum.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler