13 Eylül 2018
Yorum Yap
#10900735

Hepsiburada Arızalı Ve Eksik Ürün!

Hepsiburada sitesinden aldığım bebek arabasının tekerleği yamuk geldi. Kendilerini aradım hemen 1 çift gönderiyoruz dediler ancak 20 gün geçmesine rağmen gelmedi. Ardından Hepsiburada'yı aradım öyle bir kaydın olmadığını bildirdiler ve yeniden kayıt oluşturdular, 10 gün sonra bir mesaj geldi ve kolay iade bölümünden -üyelik sayfanızda yer alan “siparişlerim” bölümündeki “kolay iade” başlığı altında "ürünümün onarılmasını istiyorum" başvuru formu bulunmaktadır.


Bu formu doldurun dediler ve öyle bir form bulamadığımı yazdım. Araba kullanımı için paketinden açılalı 2 ay oldu ama hala o bir çift tekerlek iade edilmedi. Araç kullanılırken sanki tarla yolunda sürülüyor gibi ilerliyor alışveriş merkezleri gibi düz zeminlerde. Sonra bir de ıslak havlu aldım. 12 adet olarak ancak 10 adet geldi.


Eksik geldiğini beyan ettim onlar incelediler haklı buldular ancak 10 15 gün geçmesine rağmen hala eksik olan ıslak mendiller gelmedi. Bu kadar sorunlu bir site olduğunu bilsem almazdım ama artık karın ağrısı oldu yoksa yazıklar olsun deyip geçerdim. Bir daha da böyle bir siteden asla bir şey almayacağım.

Hakan Hakan 139 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Eylül 2018

    Merhaba Hakan Bey, Yaşanan aksaklık için özür dileriz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

  • Hakan18 Eylül 2018

    Bir ay gibi bir süredir çözemediğimiz sorunu 3 gün içerisinde çözüme kavuşturan şikayetvar.com 'a çok teşekkür ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2018

    Merhaba Hakan Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler