16 Eylül
Yorum Yap
#10911317

Hepsiburada Almış Olduğum Ürünlerin Tarafıma Teslimi Yapılmadı

Hepsiburada.com üzeri yapmış olduğum alışverişlerimde kargo firması olarak "Aras Kargo" kullanıldığı zaman kargom elime ulaşmamakta veya geç ulaşmaktadır. Bunu Hepsiburada.com müşteri temsilcisine bildirmeme rağmen bir yaptırım uygulanmamakta olup, son siparişimde adrese uğramadan adreste bulunamadı denmiş paketlerim geri gönderilmiş fakat Hepsiburada.com Temsilcisi ile yaptığım görüşme bir sonuç vermemiştir.


Yapmış olduğum görüşmede adı geçen kargo firmasına yaptırım uygulandığı söylenmiş fakat ne gibi bir yaptırım uygulandığı ya da yaptırımın ne gibi sonuçları olduğu tarafıma bildirilmemektedir yani konu geçiştirilerek mağdur konuma getirilmekte olup yeni vermiş olduğum 2 siparişin ısrarla tekrar Aras Kargo ile gönderildiğini ve bu paketlerinde iade alındı olarak görüntülendiğini üzülerek söyler, mağduriyetimin giderilmesi adına belki burada sesimi duyurabileceğimi düşünürüm.

Metin 100 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Eylül

    Merhaba Metin Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 71666893 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler