Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Hepsiburada Aldığım Kulaklık Kullanılmış Şekilde Geldi

585görüntüleme
İlayda
İlayda 6 gün önce

Geçen hafta Hepsiburada'dan Huawei ® FreeBuds İ3 kulaklık siparişi verdim. 23 Şubat 2021 tarihinde elime ulaştı. Ancak paketi açtığımda inden çıkması gereken koruma bandı çıkmadı ve kulaklık başlarının içinde olduğu poşetin de yırtık olduğunu gördüm. Ürün resmen kullanılmış şekilde elime geldi. Hemen iade talebi oluşturdum. Acilen bir geri dönüş bekliyorum. Umarım diğer insanların yazdığı gibi sıkıntılı bir iade süreci geçirmem. Satıcılarınızın kullanılmış ürün göndermemesine dikkat etmeniz gerekiyor.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada6 gün önce

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

İlayda
İlayda6 gün önce

Umarım sorunsuz bir iade süreci geçiririm.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada5 gün önce

Merhaba İlayda Hanım, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Emircan
Emircan6 gün önce
 

Bende 18 Şubat 2021 tarihinde Xiaomi Airdots aldım. Ürün hem Pro modeli olarak geldi kullanılmış çizik ve çakmaydı böyle büyük bir satış yeri nasıl bu tür bir şey yapabiliyor anlamış değilim. Bu siteye güvenmiceksek nereye güveneceğiz.

 1
İlayda
İlayda6 gün önce
 

İade edebildiniz mi?

Furkan
Furkan5 gün önce
 

Şaşırdın mı? Tipik Hepsiburada ya defolu ya kullanılmış ya hatalı ya ayıplı

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler