4 g
#12571983

Hepsiburada Aldatıcı Reklam Ve Ayıplı Ürün

28.05.2019 tarihinde Hepsiburada.com'dan Kütahya Porselen Nano ceram 24 Parça Yemek Takımı satın aldım. Aşağıda satın almaya dair e-posta yer almaktadır. Satıcı tarafından ürünün porselen olduğu ilan edilmesine rağmen ürünün doğal seramik olduğunu öğrendim. Bu duruma rağmen Kütahya Porselen markasına güvenerek ürünü iade etmedim.


Ancak, hata ettiğimi acı tecrübeyle öğrendim. 3 ay sonunda tüm ürünler misafir önüne koyamayacak bir hal aldı. Üretici Kütahya Porselen'e yaptığım başvurulara karşı herhangi bir cevap alamadım. Ben de hukuken müteselsil sorumluluğu bulunan ve çok sık alışveriş yaptığım Hepsiburada'ya başvurdum. Hepsiburada hukuka aykırı olduğu kadar müşteri odaklı olmaktan uzak bir şekilde başvurumu reddetmiştir.

İhsan İhsan 1.096 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi4 g

    Merhaba İhsan Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 77581585 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları