Hepsiburada Adres Değişikliği Yapamama

Kübra Kübra4 gün önce

889608745 numaralı bulaşık makinesi siparişimi verdikten bi kaç dakika sonra yanlış adres seçtiğimi fark ettim. Adres değişikliği talebini sağlamak için sitelerinde işlem başlattım fakat sürekli hata vererek işlemimi yapmadılar. Satıcı da 5 dakika sonra hazırlanıyor olarak seçtiği için ne siparişimi iptal edebildim ne de adres değişikliği yapabiliyorum. 

Telefonla görüşmemde de yardımcı olamadılar satıcı daha kargoya bile vermedi ama hiçbir şey yapamıyoruz. Siparişim kargolayıp teslim almamam gerekiyormuş iptal olması için. Tabi bunun için günler geçecek yeni siparişimle beraber. Satıcıya da ulaşamıyorum hiç bir işlem yapamadım!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kübra 4 gün önce

Şikayetim çözülmedi 👎🏼

Hepsiburada Logo Hepsiburada 4 gün önce

Merhaba Kübra Hanım, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 47973095 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler