Hepsiburada 6275664031880 Numaralı Defolu Ürün

Oğuzhan Oğuzhan04 Nisan 23:12

Hepsi burada üzerinden Bofigo adlı satıcıdan katlanır masa sandalye takımı almıştık ancak masanın kenarı kabarmış bir şekilde teslim edildi. Kargo firması zaten ürünü açmamız için beklemiyor takdir edersiniz her kapıda bekleseler lerini yapamazlar. Satıcı ile konuyla ilgili irtibata geçtiğimizde hasar tespit tutanağı olmadan yardımcı olamayacaklarını bildirdiler. 

Bunun üzerine hepsi burada müşteri hizmetleri ile görüştük “sizde farklı firmalardan alışveriş yapıyorsunuz kargo firması bekliyor mu kontrol etmenizi” dediğimizde haklısınız cevabını aldık ve bize şikayet oluşturmamızı söylediler şikayet oluşturduk ancak ne hikmetse şikayetimizi takip edeceğimiz sayfa açılmıyor. **'den demonte ürün aldığımda satıcı hasar tespit tutanağı olmadan hasarlı parçayı gönderiyor  2 iş günü içerisinde, ancak Hepsiburada mağdur etti. Satıcı zaten ilgilenmedi bile. Bir daha Hepsiburada'dan alışveriş yapmayı düşünmüyoruz, müşteri kaybediyorsunuz haberiniz yok.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 06 Nisan 17:19

Merhaba Oğuzhan Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 49451765 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler